!-- Google Tag Manager -->

TitanAID Screen Protector – jak nakładać preparat na ekran?

Zrzut ekranu 2016-03-11 o 17.19.21
TitanAID Screen Protector filmik Promo
1 lipca 2016
O sukcesie danego produktu zabezpieczającego jakąkolwiek powierzchnię, często mówi sposób jego użycia – im łatwiejszy, tym większe są szanse na zainteresowanie nim. To później przekłada się na ewentualny zakup. Czy można to ułatwić? Na pewno tak!

Na runku istnieje wiele firm i sposobów zabezpieczania ekranów, ale przeważnie ich użycie jest dość skomplikowane. A to wymagają specjalnych umiejętności nakładania, a to potrzeba dodatkowych narzędzi. Dobrym przykładem są folie zabezpieczające. Zdarza się, że kupuje się dwie takie folie - jedną do ćwiczeń (spisaną na straty), a drugą do właściwej aplikacji na ekran. Co i tak nie wyklucza niepoprawnego nałożenia, powstałych pod folią bąbelków powietrza i innych problemów, które mogą tu wystąpić.


TitanAID maksymalnie upraszcza ten proces i nie sposób go źle nałożyć. Poniższe wideo doskonale to obrazuje:

Jak widać na wideo, cały proces jest prosty, nie wymaga dużo czasu, ani żadnej tajemnej wiedzy, doświadczenia, czy umiejętności. Co najważniejsze, nie oszpeca urządzeń, np. telefonu (co się często zdarza w przypadku folii) i nie pogarsza jego czułości na dotyk, a nawet polepsza (tam, gdzie istnieje możliwość sterowania dotykiem). Zachęcamy do skorzystania i przetestowania naszego produktu! Przekonajcie się sami jakie to proste!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *